Merhaba Seyahat Portalı Ailesi!
Sizler için İrlanda’da yaşayan Türkler ile iletişime geçtik. EduInIreland ekibi ile gerçekleştirmiş olduğumuz bir proje kapsamında İrlanda’da dil okulu, üniversite veya yüksek lisans eğitimi almak istiyorsanız bizlere ve EduInIreland ailesine Instagram üzerinden ve e-mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.
İrlanda’da eğitim almak isteyen öğrencilere ücretsiz bir şekilde hizmet sunmaktayız. Prensibimiz öğrencilere daha uygun fiyata daha kaliteli hizmet vermek. Eğitimini yurtdışında devam ettirmek isteyen öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmelerine destek olmaktır. Sizler gibi öğrenci olan İrlanda hakkında tecrübeli, eğitimli ekip arkadaşlarımız ile dilediğiniz her konu hakkında görüşme sağlayabilirsiniz. Sizlere yardımcı olacak olan EduInIreland ekibinin hepsi İrlanda’da ikamet etmektedir.

İrlanda hakkında merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konu hakkında ilerleyen videolarımızda bahsedeceğiz.
Hayal edin ve isteyin. Kapıları size açmak bizim işimiz olsun.
Unutmayın, pusulamız her zaman güzel yollara çıkartacak.

https://xn--seyahatportal-gbc.com/wp-content/uploads/2021/05/ilkvideo-1.mp4

İrlanda’dan Siz Seyahat Portalı Ailesine Mesaj Var!

Sevgili Seyahat Portalı Ailesi, biz de sizler gibi bu yolda çok heyecanlıyız.
Aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmak için sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Siz sadece karar verin ve yola çıkın.

https://xn--seyahatportal-gbc.com/wp-content/uploads/2021/05/353857735000.mp4
EDUINIRELAND Danışmanı Ayşen’in Sizlere Mesajı Var!

Uzun Dönem Öğrenci Vizesi Hakkında Kısa Bir Bilgilendirme

En çok soru aldığımız ve sizlerin de en merak ettiği konu olan uzun dönem öğrenci vizesi hakkında bilgilendirme yapmak istedik. Kafanıza takılan sorular için EduInIreland danışmanlarına iletişim bilgilerinden veya sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

https://xn--seyahatportal-gbc.com/wp-content/uploads/2021/05/ucuncuvideo.mp4
Exit mobile version